OFERTA PRODUSE

Astonishing Colour of After, editura Orion Children's

astonishing-colour-of-after-editura-orion-children-s-2.jpg
astonishing-colour-of-after-editura-orion-children-s-3.jpg
astonishing-colour-of-after-editura-orion-children-s-1.jpg

Producator: ORION CHILDREN'S

Sectiune: Carti in limba engleza

Categorie: Children's Books

Subcategorie: Life skills & personal awareness

Cod produs: 161754

Id oferta: 161342

Disponibilitate: In Stoc

Timp de livrare: Maxim 14 zile

Vandut de: Libris SRL

Pret: 47.94 Lei

Transport Gratuit
pentru comenzi peste 150 Lei
Garantia Calitatii
factura si declaratie conformitate
Cost Transport: 9.9 Lei
la comenzi mai mici de 150 Lei
Banii Inapoi Garantat
drept de retur in 14 zile

Descrierea produsului:

Astonishing Colour of After, editura Orion Children's: In this debut novel, one girl must learn the truth about her family's past in order to bring peace to the present. With appeal to fans of Jandy Nelson and Nicola Yoon. Ages: 12+

Caracteristici: Data aparitie - 22032018;

Editura: ORION CHILDREN'S

Autor: Emily XR Pan

Fotografia afisata are caracter informativ. Specificatiile produselor sunt informative, in conformitate cu datele transmise de catre producatorii sau distribuitorii autorizati. Acestea precum si pretul pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.

Alte produse din categoria Children's Books care te-ar putea interesa:


Acceseaza Versiunea Pentru Mobil


Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor

Copyright © Esteto.ro  

Termeni si conditii.