OFERTA PRODUSE

Primer non-acid pentru unghii, Global Fashion, 15 ml



Producator: Global Fashion

Sectiune: Produse Cosmetice

Categorie: Maini si unghii

Subcategorie: Tratamente unghii

Cod produs: 637370

Id oferta: -

Disponibilitate: Indisponibil

Timp de livrare: Indisponibil

Acest produs este momentan indisponibil sau nu face parte din oferta Esteto.

Descrierea produsului:

Primul de unghii non-acid este excelent pentru extensiile de unghii și sub lacul de unghii cu gel, creand o legătură intre invelișul unghiei artificiale și unghia naturală.

Global Fashion a creat o formulă care ridică in mod eficient solzii stratului superior al plăcii unghiei timp de aproximativ 40 de minute, apoi iși incetează activitatea, permițand ca structura din interiorul unghiei să rămană intactă.

Odată aplicat pe unghia naturală, primerul se evaporă in 2-3 secunde, lăsand o suprafață mată după evaporare.

Cantitate: 15 ml.

Brand: Global Fashion

Fotografia afisata are caracter informativ. Specificatiile produselor sunt informative, in conformitate cu datele transmise de catre producatorii sau distribuitorii autorizati. Acestea precum si pretul pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.

Review-uri

(0 review-uri)

0.00

0 review-uri

5 stele
(0)
4 stele
(0)
3 stele
(0)
2 stele
(0)
1 stele
(0)

Detii sau ai utilizat produsul?

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Acorda o nota
Adauga un review

Alte produse din categoria Maini si unghii care te-ar putea interesa:

-11%

Pret initial: 17 Lei


Pret redus: 15 Lei




Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor


Acceseaza Versiunea Pentru Mobil


Copyright © Esteto.ro  

Termeni si conditii.